Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

#1 2007-06-13 14:57:49

Madzia;)

Nauczyciel

Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 36
Punktów :   

Pozdrowienia dla wszystkich Łobuzów z 3b;)

Napisać czasem Niedobruchy, co słychać...mogą być plotki, zapowiedzi;)etc., że nie wspomnę, o obietnicy odwiedzania starych nauczycieli;) Buźka dla wszystkich!
PS. Bierzcie przykład z Hubercika;)

Offline

 

#2 2007-06-13 16:17:21

Wiolka

Super Moderator

2784753
Skąd: może być Łukawiec?!:)
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 232
Punktów :   

Re: Pozdrowienia dla wszystkich Łobuzów z 3b;)

No to ja napiszę;] a więc u mnie to się praktycznie nic nie dzieje- kicha jednym słowem. Od trzech dni boli mnie ząb (rośnie- podobno to ząb mądrości...szkoda że przed maturą nie wyrósł). Co do plotek to słyszałam, że Kamil jest w ciąży. Bravo Łukasz będziesz tatą! (zapowiedzi "wiszą" w powietrzu). No i to chyba tyle. A! Byłabym zapomniała. Niech Pani pozdrowi profesora Maca
Ps Się zastanawiam nad wyjazdem do Niemiec...ale nie wiem czy to dobry pomysł

Ostatnio edytowany przez Wiolka (2007-06-13 16:19:30)


Sru - Fru

Offline

 

#3 2007-06-13 21:23:30

tygrys666

V.I.P

6226277
Skąd: ciemna strefa mocy
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 93
Punktów :   -1 

Re: Pozdrowienia dla wszystkich Łobuzów z 3b;)

a u mnie to jak zawsze praca pistolety i takie tam oblalem we wtorek prawko poraz 2 i teraz mam 4 lipca i to mnie martwi bo mialem z pania psor jechac do czestochowy i trzeba przesunac wyjazd jezeli pani psor sie zgodzi oczywiscie ale pewnie tak a z plotek to ja slyszal ze mateusz bedzie jechal do niemiec i takie tam ize tomek zrobil jawe i pojechal na soline czy gdzies  i ze w piatek robie ognisko zapraszam


ja sam ciekaw...???

Offline

 

#4 2007-06-13 22:58:01

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: Pozdrowienia dla wszystkich Łobuzów z 3b;)

A u mnie  to róznie  bywammm ...  kozystam narzie z wakacji i  od lipca ide do jakiejsc  pracy koniec  z labaa...  trzebaa jakas kase skoowac na wakacjee.. a Pozatym Planujemy z jabolkiem wybrac sie na koffany niemiecki ;P a teraz czekamy na niedziele wypad na krasnobród a pozatym dni oleszyc słynnne:) wiec wekendzik zapowiada sie ciekawie:P ja na codzien baluje ..  odsypiam szkołee... i sie bawiee; heheh powróciłem do starego trybu zycia:P trzeba kozystac z tych upragnionych wakacji ;P poki je jeszcze mam   nio nic Cd nastapi bo po ciezkim dzionku pracy ide lulu pajku hehe

Offline

 

#5 2007-06-14 21:19:08

Rogalek

V.I.P

2753035
Call me!
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Pozdrowienia dla wszystkich Łobuzów z 3b;)

a ja właśnie pół godziny temu wróciłem z Soliny teraz moje ulubione przysłowie to  " gdzie jeep nie może tam polonez pomoże " moja cudowna maszyna pokonywała serpentyny niczym błyskawica niebo, a tak po za tym to nie mówiąc już tylko o polonezie to ostatnio zmieniłem sobie w furze drążki reakcyjne i tarcze sprzęgłową bączki trzaskam  jak złoto teraz i zapowiadam się że nie długo pojawie się na niemieckim


nigdzie nie jadę
Przekazać :Zibiemu Hubertowi i Czubowi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl