Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

#1 2007-04-24 20:06:06

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Hurcze:P

Ludzie co ja mam tu napisac o mej przecudnej miejscowosci ? kurcze nawet nie wiem od  czego zaczac? Najlepiej od poczatku chyba Wiec moja metropolia lezy pomiedzy wielkimi miastami Lubaczowem i Oleszycami . <tam znajduje sie stadion narodowy na Euro 2012 > Znajduje sie mały zakatek , mały raj na ziemi czyli moja mała cywilizacja ;P

Jak to juz bywa:P wiekszosc ludzi nawet nie wie  gdzie znajduje sie Hurcze i jak sie  to nawet pisze:)

Nawet ludzie z Lubaczowa nie wiedza gdzie to lezy . Juz  niebywałe nazyw  Hurczy ..Kurczy  itp tysiecy poprzekrecanych nazw P zawsze jest z czego posmiac .

Prawdziwym wyzwaniem jest odnalesc ten raj na ziemi bez mapki hehe chyba ze istyn fuksem lub spozadzeniem losuu ... heeh .

Nio ale  to na Hurczu zrzucił mnie bocian i wyladowałem w kapusciee:P i tu podbijałem swoja cywilizacje  i tu zaczołem marsz do sławy i wielkich pieniedzy

Hurcze jest bardzo rozwinieta inwestyture i gospodarke rolna słynei z  hodowli buraków, odczuwamy tu rowniez klimat górski , gdyz jeden z moich szanownych sasiadów  posiada barany ,

Jest takze sklep spozywczo - przemysłowy  dla niektórych uwazany jedynie jako monopolowy : Prawie jak Tesco

Jest duzo lasu a jeszcze wiecej krzków:) hehe .

Było jezioro ale pozostało tylko bagienko lecznicze .

Moi sasiedzi to isten chlorki i z kim ja sie tu niby miaęłm wychowac na norlalnego obywatela IV RP

A co ja bede pisał przyjedzie zobaczcie:P <jesli traficie .

Zdroow: hehe.

Ostatnio edytowany przez BaCa (2007-04-24 20:07:25)

Offline

 

#2 2007-04-25 13:16:05

Rogalek

V.I.P

2753035
Call me!
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Hurcze:P

chętnie bym Wam powiedział gdzie są Hurcze ,   ale ja sam ciekaw.......... XD


nigdzie nie jadę
Przekazać :Zibiemu Hubertowi i Czubowi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl