Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

#1 2007-05-04 14:19:19

Hubercik

Root Master

i tak mnie nie złapiecie
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 230
Punktów :   

Najlepsiejszy piłkarz Świata

Tak jak w temacie ... czyli piszcie kto wg. Was jest najlepsiejszym piłkarzem na Świecie... Pomińmy takie gwiazdy jak Rasialdinho, Kosodrzewina itp.


Fru - Sru

Offline

 

#2 2007-05-04 14:36:29

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

Oczywiscie nie kwestionowanym liderem jest tu Grześ Rasiak - zartuje oczywiscie !!

Bardzo ciezko jest mi powiedziec kto jest najlepszym na świece wiec podam kilka propozycji:

Ronaldinho: jest klasa sama w sobie i potrafi zrobic cos nie przewidywalnego... cos tak wznoszacego sie ponad przecietnosc ze ciezko ubrac to w slowa

Cristiano Ronaldo: to co prezentuje od MS w Niemczech jest czyms niesamowitym. Jego spryt i szybkosc wraz z technika tworza całość ktora jest nie do doscigniecia jak narazie przez zdecydowana wiekszość zawodnikow z calego swiata

Kaka: ten sezon nalezy do niego, gość robi praktycznie co chce i kazde jego zagranie jest starannie przemyslane i ta gracja poruszania sie po bosiku...

Therry HEnry: o tym zawodniku mozna napisac tylko tak - KLASA SAMA W SOBIE

Steven Gerrard: zawodnik ktorego kazda druzyna swiata chcialaby miec i sklonna jest zaplacic za niego ciężkie pieniądze, ale za takie podania i bramki jakie strzela to jak najbardziej cena moze byc nawet z kosmosu.

Weyn Rooney: przyszlosc i nadzieje anglieskiej pilki

To sa ci ktorzy przychodza mi do glowy na dana chwile, ale bankowo o kims zapomnialem wiec pozniej dopisze


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#3 2007-05-05 15:26:50

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

CO to pan piszesz o tym ronaldo to sie nie zgodze, piłkarz świetny to jest racja, ale styknie go lekko kopnąc po dupie i już beczy, przykład Polska-Portugalia co pare razy go Bronowicki przyblokował i z łokcia pociągnął i bidak się rozpłakał... Ale chwała mu za dzisiejszego gola bo chyba MU wygra to i mi kupon wejdzie:D


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#4 2007-05-06 14:05:48

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

Jeśli chodzi natomiast o piłkarzy na ktorych "sie wychowałem" a juz z roznych powodow zakonczyli swa piłkarska kariere to bardzo ceniłem i co najlepsze od:

Roy Keane: czlowiek wielkiego serca do gry, ktory zawsze druzyne stawial na 1 miejscu i gdyby zdobył nagorde naj pilkarza roku z cala pewnoscia oddalby ( gdyby mogl ) za jakis tytuł dla druzyny.

Dennis Bergkamp: ten rowniez mial nie banalna technikę i swietny strzal z sytansu jak rowneiz jego gra glowa stala na bardzo wysokim pozionie - ikona Arsenalu

Alan Shearer: lisek pola karnego ktory zawsze stal tak gdzie spadała pilka i gdy otrzymal podanie w pole karne nigdy nie dawal bramkarzowi najmiejszych szans... napastnik marzenie

i oczywiście

Zinedine Zidane: mmmm takiego potencjału, gracji, elegancji poruszania sie po boisku, pieknych zwodow i boiskowej inteligencji tylko mu pozazdroscic dla mnie pilkarz kompletny - klasa sama dla siebie i pilkarz na ktorego gre patrzec moge calymi dniami.

heh tak pisze o tych pilkarzach... i nie wiem czy pisac... nie napisze: sam bardzo bym chciał być tak kompletnym i szanowanym pilkarzem jak Ci wyzej wymienieni. Nie chodzi mi o sławę czy cos podobnego tylko o poziom gry - mym marzeniem jest osiągnać połowę z tego czego doklonali oni, a bede najszesliwyszym czlowiekiem na swiecie...bo spelnie swoje marzenie

Marzenia warto mieć


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#5 2007-05-06 15:27:58

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

a warto ja pamietam jeszcze Luis Enriqe był taki w Barcelonie Kluviert hehhee


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#6 2007-05-15 10:09:08

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

Ja Obstawiam pomiedzy :

Ronaldinho

Kaka

Cristiano Ronaldo

Grześio  Rasiak 

Offline

 

#7 2007-05-18 19:08:40

rodzyn

V.I.P

Skąd: ostatnia ławka środkowy rząd
Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

ja myśle, że najlepszym graczem jest NORNJO!!! ale na drugim miejscu za nim upslasował się z niewielką stratą Ronaldinho, Messi,wogle cała jedynasta Barcy (oprócz waldesa) , Zidan, Henry Thery. Zaś na samym dole jest lampart i spółka

Offline

 

#8 2007-05-18 19:23:26

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

Jako odwieczny kibic UNITED - "Zaś na samym dole jest lampart i spółka" POPIERAM !!!


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#9 2007-05-18 19:47:37

Rogalek

V.I.P

2753035
Call me!
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

ja tam sie nie znam na piłce ale powiem że znam paru nawet , proszę  ja was znam tego no jak o tam ten Deyna, Lato , Boniek i bracie prosze ja Ciebie Tomaszewski   a co myślały że sie na piłce nie znam  : ) lol


nigdzie nie jadę
Przekazać :Zibiemu Hubertowi i Czubowi

Offline

 

#10 2007-05-18 20:04:33

tygrys666

V.I.P

6226277
Skąd: ciemna strefa mocy
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 93
Punktów :   -1 

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

e tam gadacie kto jest naj lepszy na hali w bramce??? no kto??


ja sam ciekaw...???

Offline

 

#11 2007-05-18 20:09:24

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

Rogalek napisał:

ja tam sie nie znam na piłce ale powiem że znam paru nawet , proszę  ja was znam tego no jak o tam ten Deyna, Lato , Boniek i bracie prosze ja Ciebie Tomaszewski   a co myślały że sie na piłce nie znam  : ) lol

Deyna to legenda już...


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#12 2007-05-18 20:21:51

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Najlepsiejszy piłkarz Świata

No jak to kto jest najlepszy na bramce na halii ? Przeciez kazdy wie ze... bramkarz
Ty Ireczku TY oczywiscie ale nie konkurencje robi Ci Pietraś - sam mówiłeś na ognisku ze na bramkarza by sie nadał !!! I nie zapominaj co mówiłeś o mnie i o Baszku - stoperze
Juz sie doczekać tego ogniska kolejnego nie moge


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl