Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

  • Index
  •  » Imprezy
  •  » Żeby to nie wiedzieć, ze że impreza jest na w(ie)si :D

#1 2007-05-20 10:11:47

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Żeby to nie wiedzieć, ze że impreza jest na w(ie)si :D

Cały wczorajszy dzień nic tylko kosiłem trawe i przygotowywałem boisko treningowe do nadchodzącego sezonu tam koło rzeki - Hubercik wie o czym mowa Poźniej ogladałem finał FA i po meczyku myśle sobie tak... hmm sobota zobowiązuje zeby coś ciekawego wywinąć
Myśle sobie mają byc jakieś 120 lecia OSP ale tem pewnie nic ciekawego nie będzie, to znczy z ciekawych rzeczy jedynie banda pijaków i 3 stare żuki z 55 roku więc to mnie nie bardzo pasowało bo nic nie zapowiadało, ze będzie jakakolwiek discoteka W granicach godziny 20:00 wylazłem na drogę, słucham napierdziela jakieś nieboskie disco - orkestra tnie az miło posłuchać wiele nie myślać poszedł z kumplami w początkowych planach tylko zobaczyć co sie tam dzieje, bo nikt nic nie wiedział że bedzie disco ( strazaki zrobili wszystkim kinder jajko czy kinder niespodzianke nigdy nie wiem jak sie to jajko w czekoladzie nazywa ) Jak już tam zajrzeliśmyyy z wieczora tak o 03:00 wrócili - tak sie nam spodobało.

Wszystkich bardzo przepraszam, ze nie dałem znać nic o discotece ale ja sam nie wiedział ze tam będą party - wiedziałem ze bedzie ten obchód OSP i dla strazy jakieś zarcie ale ze disco ogołno spolecznie rozwojowe ?? Miełem iść do domu dać wszystkim znać na forum ale uwierzcie - nie miałem siły   Patrze na telefona na którym stan konta wynosi 58gr. mój Kamilek zapodał mi strzałka i myśle jestttt bakowo jest gdzieś w rejonie Clubbu i ja zgadł był mój Kamilek z Agnieszka tylko szkoda, ze tak biegusiem sie zebrali ( oj Wy nie dobre ) !! Jednak ja to się mówi: "CO sie odwlecze to nie zaciągnie" czy cos takiego i informuję wszen i wobec, że w kolejną niedzielę czyli dnia 27 maja na zalewnie w Cieszanowie jest aNgaA baNgA z tego co wiem Przewidywalne atrakcje to: skoki motokrosów przez takie górki - cos takiego jak zawody Red Bull ( tylko mniejsze górki bo by sie śroty pozabijali ), discoteka na której zibi zna słowa każdej piosenki ( nie zagniesz sk**** ) i wiele innych ciekawych atrakcji, które już ja sie Wam postaram dostarczyć byście tylko przyjachali !!!


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 
  • Index
  •  » Imprezy
  •  » Żeby to nie wiedzieć, ze że impreza jest na w(ie)si :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl