Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

  • Index
  •  » Imprezy
  •  » Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

#1 2007-06-04 21:44:25

Rogalek

V.I.P

2753035
Call me!
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

widzę że się nikt nie rusza więc rzucam temat  niech każdy kto może lub kto chce napisze co robił w niedziele ile wypił i dlaczego tak mało


nigdzie nie jadę
Przekazać :Zibiemu Hubertowi i Czubowi

Offline

 

#2 2007-06-04 21:54:09

tygrys666

V.I.P

6226277
Skąd: ciemna strefa mocy
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 93
Punktów :   -1 

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

ja bylem tez na lzach i nie zaluje dalismy czadu ja tomaasz zibi i baszeka az ludziom opadly kopary jak zobaczyli jak sie bawi 3bee pilismy i bawilismy to bylo super zjawisko nalezy to zrobic ponownie !!!!!!!!


ja sam ciekaw...???

Offline

 

#3 2007-06-05 07:52:02

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

a ja zibim mam nagrane mp3


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#4 2007-06-05 13:09:47

tygrys666

V.I.P

6226277
Skąd: ciemna strefa mocy
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 93
Punktów :   -1 

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

to nie cwal sie tylko dawaj je tu!!!!!!


ja sam ciekaw...???

Offline

 

#5 2007-06-05 13:49:33

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

Dzień ten zakończyć miał się efektownie, lecz nie myślałem że aż tak bardzo Przyjachał po mnie Krućkenz swoim niezawodnym Poldasem i pocieliśmy na party !! oczywiście na sajmprzód skoczyliśmy do Dina, by ryj się do piwa przyzwyczaił   W następnej kolejności po piekliśmy na koncerta i zaczeło się szaleństwo !! Spotkałem oczywiście kilku frednów: Bace, Wojtasa, Irusia, Siwego ( United góra !! ) jak również Jabolka. Poźniej jak już koncert dobiegł końca – a podobał mnie się... piszemy z Krućkenzem smsa do Kicia o treści: „Gdzie jestes krecie”. Za 10 minut otrzymujemy odpowiedz: „Jestem na tej trybunie, naprzeciwko trybuny” Długo nie myślelismy i poszliśmy szukać tej trybuny Kici się znalazł ale już nie było z nim kontaktu ze zrozumiałych przyczyn ale to co najlepsze dopiero nadchodziło Znalazłem Baszka a raczej ten znalazł mnie i się zaczeła noc pełna wrażeń. Poszliśmy najpierw po autografy Przychodzimy z jedej strony – nie ma nikogo. Wpadamy z  drugiej – ludzi w pizzz** więc to znak ze chyba gdzieś tu jest ta wokalistka w majciach Staneli oba przy barierkach i mowie do Baszka tak: „Trzymaj ta barierke ja się na niej podepre i zobacze czy gdzies jej tam nie ma” Jaaak się nie podparłem mało com przez ta barierke nie przeleciał Baszek widząc że z tego nic nie będzie mowi: „Ludzie sobie wezma autografa a na koncu da nam”. No dobra se mysle niech i tak będzie. Jak się okzauje tak taz było. Ludzie sobie troszke poszli i stana Zibi przy barierce i czeka na autografa. Na sajmprzod gtarzyści przyszli. Ten taki z długimi włosami ( Kudłaty go z Baszkiem nazwalismy ), pozniej reszta i ju zebralismy wszystkich to przyszedl ten gitarzysta ten w takiej czerwonej koszulce i zamiast dawac autografa to on stoi i patrzy jak ludzie robia sobie zdjeie z Kudłatym. Nie wiem zazdroscil mu czy jaki ślak... bym wiedzial ze tak mu bedize zal ze ten ma zdjecie a on nie to tez bym aparak z domu wzia – niechby miał chlop tez fote Stana kret i taka zawieche złapał ze nie dał autografa i już ale ślak z nim bo pamietam nadchodziła Ania ( pamietam już imie tej wokalistki ) Była od nas jakies 3 metry pytam się Baszka jak ona się nazywa? Mowi Ania wiec spoko. Ta podchodzi blizej a ja już zapomnial jak się nazywa i znow pytam Baszka Przyszła obok nas i podpisuje mi bilecik a ja gadam z dedykacją dla zibiego jeśli Pani może i mam graf Ani z dedykacja dla zibiego Autogray z Baszkiem my zebralii poszliśmy na disco. Cieżko przez ten płot było skakać ojjj ciezko ale daliśmy rade i mowie do Baszka właczaj rendgena i badaj czy nie ma kogo znajomego. Mowi jest Tomek Rogal. Too wjooooo dawaj do niego. Jak nie pierdzielniemy ja, Baszek, ( jego parasol ) Iruś i Tomek tanca do rytmów Jesteś szałowa łłłłoooooo Jezzzzu wszycy w koło nie wiedzieli co się dzieje tak daliśmy ognia i za to chlopaków chwale !!! Pożniej poszlismy z Baszkiem gardlo przeplukać i wpadamy z zaopatrzeniem na trybuny i siedzi jakiś gość przed nami w garniaku i gada przez telefon. Poczatkowo nie zwracalimsy na niego uwagi bo podziwialismy co dzieje się na płycie boiska gdzie można buraki sadzić takie bagno jest az w pewnym momencie gosc zaczyna płakać do telefonu !!!   serio mówie – pytajcie Baszka jak nie wierzycie a gdy skończył by chlopa pocieszyć zibi zainterweniował i chcąc goscia pocieszyc wraz z Baszkiem przeprowadzaił z tym delikwentem tą oto rozmową :

http://s001.wyslijto.pl/?file_id=02534833037831824767

( za wszelkie wulgaryzmy przepraszam ale miały one na celu podpuścić tegoż Pana by się na nas otworzył chodziło oto by szybko nawiązać z nim kontakt i myśle, ze się udało )

Poźniej zrobilismy z Baszkiem jeszcze 1 rundke w kolo stadiona zobaczyc cos się wydziwia i poszliśmy w haus gdy wszystko zaczło się zwijać.
Koncert w Lubaczowie : UDANY !!


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#6 2007-06-05 18:41:55

Jabol_Master

C.H.E.M.I.K

9199821
Skąd: wziąć kase na piwo?
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 94
Punktów :   

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

Tamtego dnia mialem jakies zle samopoczucie piwo smakowalo nie tak (nawet z puszki nie mowiac o tym scierwie ze stadionu) czulem jakies zmeczenie, znana wam Agnieszka ciagnela mnie do tanca kiedy mnie sie po prostu nie chcialo wiec sie przed 12 zawinalem do chaty w mysli o cieplym lozku nastepnego dnia zalowalem ze zmarnowalem tak szalowa impreze jedyna mysl jaka mnie pocieszala to to ze wygralem 16 zl w totku Zibi pozdrowienia i sory ze sie z Toba nie pobawilem tamtego wieczoru buzka

Ostatnio edytowany przez Jabol_Master (2007-06-05 18:43:47)


Tralala mała zmiana.

Offline

 

#7 2007-06-05 19:52:42

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#8 2007-06-05 22:02:00

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

ahhhh Ty Kamilku mój Ty !!! Dzwoniłem za Tobą kurcze palica ale ta gdzie nie dobijesz sie do chlopaka a chciałem i z Toba odwalić coś szałowego jednak co sie odwlecze to w Cieszanowie zrealizuje !! Kamilku


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#9 2007-06-05 22:53:16

Jabol_Master

C.H.E.M.I.K

9199821
Skąd: wziąć kase na piwo?
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 94
Punktów :   

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

tak jest Cieszanow City mega party dancing bedzie i bedzie kabaret


Tralala mała zmiana.

Offline

 

#10 2007-06-06 13:32:06

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

NioO  jak By nei patrzac Imprezka  Była Wypasna;P  byle weicej takich w Lubaczowie

Offline

 
  • Index
  •  » Imprezy
  •  » Konecrt zespołu ŁZY >czyli jak się bawiliście :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl