Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

#1 2007-05-24 12:46:12

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

FORZA MILAN!!!!!

Klęska angoli! Włosi i Hiszpanie rządzą w Europie


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#2 2007-05-26 13:54:53

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: FORZA MILAN!!!!!

Kleeska chyba naszych komentatorów !! ta to są same tłuki - jak w studio tak i na stanowisku komentatorskim Słyszałem różnych komentatorów, jak komentował jeden, jak dwóch prowadziło polemike ale trzech !! śmiech na sali i to jeszcze takie barany że żal ich słuchać. Szpakowski się biedaka jąka bo już starszy, ten jak mu tam Trzeciak mało co sie nie rozpłacze jak Kaka biegnie tam mu się podoba jego bieg ( chyba ma w domu wszystki filmiki jak Kaka biega ) no i Gmoch - ten to jest dobry strzał uwielbiciel czampionslyg Wiecie dlaczego Liverpool przegrał?? Bo premiershyps gra co dwa dni ( zejebiasty z niego matematyk ) A co do atmosfery jaka panuje w studio to tak powiem - cudo Te niesamowite opisy akcji. Już po meczu jest studio, patrze ja na tym telewizorze tam w studio co go mają pokazują jak medale wręczają a te idioci pokazują mi jak zajebiscie Kaka biegł - oglądałem mecz to widziałem barany !!! Z racji finału w studio 4 zajebistych ekspertów i na stanowisku komentatora 3 !! To ja już sobie wyobrażam co to będzie na Euro 2012 Bedzie 11 komentatorów i każdy będzie od innego zawodnika Janek Tomaszewski będzie od bramkarzy, bracia Żebrakow od obrońcow razem z Tomkiem Iwanem i Hajo od pomocy Świerczewski z Kukiełką a ekspertami od ataku będzie Trzeciak i Citko, trener kur*** Engel a astystent Jacuś Gmoch i już nie będzie studia przed meczowego w jakimś budynku tylko na trybunie gdzie będzie siedziało 100 ekspertów np. Tuzimek ( czy jak sie tam zwie ) Szaranowicz, Darek z Jurkiem Dudki i wiele innych wspaniałych ryjów które podczas studia    ( zaczajcie ) zawsze walą czystą z literatki, bo nigdy nie widziałem tam w tych ich szklankach jakiegoś soku Pozdro dla Pyrlo


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#3 2007-05-26 15:13:51

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: FORZA MILAN!!!!!

a abonament RTV płacisz?


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#4 2007-05-29 09:47:34

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: FORZA MILAN!!!!!

hehhe P mówiłem ze Milan hehe ; a co  do komentatoromasz racje porazkaa..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl