Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

  • Index
  •  » Bossy
  •  » Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

#1 2007-09-20 16:18:17

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

Tak jak w tytule wspomniane tak tutaj wszystko rozwine jak to ja i Hubert zajechalismy w ramach odwiedzin do jednego z członków znanej wszystkim elitarnej grupy bossów Wybrancem okazal się nie kto inny jak chlop z Płazowa – Krućkenz. Zaczeło się od chwilowego odpoczynku w Małego altance gdzie było bardzo ale to bardzo wiele ciekawych rzeczy i tak np. w kącie stała taczka, pod stołem tir zabawka ( taki odpustowy ) ale to co najbardziej wpadlo mi w oko  to... zajebiaszczy wąż no wywalony jak oryginał Pozniej odnalazlem to co odnajde zawsze choćby kiła była nie wiem jak wielka to znajde – piłka Odczytalem ze zrobiona jest ona z 32 paneli ( 1 panel to tzw. łatka bo może ktos nie wiedziec ) no i mowie do małego, ze jak mu trzeba będzie w kuchni panele polozyc to niech rozwali pilke i na poł podlogi panele już ma Nastepnie zeszlismy na temat studiow i maly mowi ze z kiciem jezdzi na jakies szkolenie czy cos takiego i jak je ukinczy to dostanie dyplom w 3 jezykach: POLSKIM, ANGIELSKIM i NIEMIECKIM i ja mowie do niego „nooo mały to po tym kursie będziesz mogl Oxford robic” Jak zaczelismy smiac z Hubertem to koniec Pozniej wyjechalismy pod monopol we wsi ale mniedzy czasie mijalismy jakiegos kolesia z którego tez się wysmialem jak nie wiem ale jak on się zwal to może Hubert pamieta bo ja jakos nie bardzo Zroilismy rundkę po malowniczym Plazowie jak również odwiedzilismy jego dizelnice o nazwie: Bidusie i pod sklep. Tam wysiedli maly dzwoni po kumpli i ni z gruchy ni z piertuchy sa kumple i jedziemy browar -->szampan --> browar --> szampan mowie wam-mały stzrelal jak na sylwestra <lol> Jeszcze pozniej zaczelo lać jak waryjot i poszlismy z tylu za sklep pod taki maly daszek gdzie wychodzilo się po schodach i dobrze ze ten daszek na nas nie pierdzielna bo maly jak lecial na dół ( popchalimy go jak lał )zlapal się rurę podtrzymujaca go i ją... wyrwal Rozmowa się kleiła jak nic co my się z Hubertem nasluchali a jak nasmiali luuudzie Jako ekspert w nagrywaniu dyktafonem z nienacka nie moglem i tutaj czegos nie uchwycic ale na razie nagranie nie jest dostepne bo cos mnie się tel spierdzielil ale jak będzie wladny to wszystko zapodam - zibi chytrusek Na koniec było malo i jeszzcze do Narola pojechali do Pałacowej bronka palneli i nazat na plazow. Ale za nim to 2x niby ucieklismy malemu raz wlasnie niby z pod Pałacowej. Poszedl kret lac, my się do auta wbili biegusiem wyjechali za parking, staneli na drodze, wylezli z auta i sstoimy na murkiem czaimy co będzie kret robil wyciagna telefon i dzwoni do jednego kumpla a my dzwonki wylaczli i dupcia biedaka zacza panikowac i krzyczec „juurki” !! tosmy wylezli ale siech a pozniej sytuacja powtorzyla się jak stalismy na stacji wracajac do plazowa ale wtedy nas szybciej odszukal Zajechalismy pod sklap w plazowie uporzadzili co tam jeszcze zostalo, gadajac z kumplem stwierdzilem ze: „fuksiarzowi to się nawet byk ocieli” po czym cali i zdrowi udalismy się s Hubertem do domu.   

PS   Mam nadzieje ze opowiadanko sie podoba zdrowia ! zdroiwa !!!


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#2 2007-09-20 22:25:54

Marco

V.I.P

5322177
Skąd: z drugiej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

a co kicio z małym kurs jazdy na koniu robią czy jak?

psssssssssss opowiadanko spoko polać można ładnie :d zdarowia wafle!!!


don't worry, don't cry, take extasy and fly!!!

Offline

 

#3 2007-09-21 08:32:51

koza

V.I.P

1596589
Skąd: W domu mieszkam :) Wy nie?
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 72
Punktów :   

Re: Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

Elegancko A wy jeszcze nie byli na koncu swiata

Offline

 

#4 2007-09-21 09:40:46

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

koza napisał:

Elegancko A wy jeszcze nie byli na koncu swiata

Jak nie byli jak byli


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#5 2007-09-21 16:58:56

Hubercik

Root Master

i tak mnie nie złapiecie
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 230
Punktów :   

Re: Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

heeheehehehe dobre dobre .... tylko nie pamiętam jak ten koleś sie nazywał ... hmmm jakiś "maczupikczu", "masedżutsu" czy szlak wie jak .... to trzeba Krućkenza pytać


Fru - Sru

Offline

 

#6 2007-09-21 17:18:57

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

Hubercik napisał:

heeheehehehe dobre dobre .... tylko nie pamiętam jak ten koleś sie nazywał ... hmmm jakiś "maczupikczu", "masedżutsu" czy szlak wie jak .... to trzeba Krućkenza pytać

dokladnie Hubert jak ten makczupiczu sie nazywal to nie jestem w stanie siegnac tego pamiecia ale pseudo mial wyjebane bez gadania a napisze smsmsmaa do malego


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#7 2007-09-22 05:03:19

koza

V.I.P

1596589
Skąd: W domu mieszkam :) Wy nie?
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 72
Punktów :   

Re: Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

jak wina nie pili to nie byli a wiem ze byli ino krotko

Offline

 
  • Index
  •  » Bossy
  •  » Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl