Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

#1 2007-05-06 20:07:19

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Czekałem 4 lata !!

Gdy ubiegłej środy ok. godziny 22:35 w półfinale LM sędzia zagwizdał ostatni raz a tym samym oświadczył, że United żegna się z Champions League.. czułem straszny ból i smutek bo tak bardzo chciałem by zagrali w finale z Liverpoolem – to byłoby piękne uwieńczenie całego sezonu, w którym podczas każdego meczu żywiiolowo reagowałem na każda bramkę diabełków i byłem z nimi ( jak przez poprzednie 10 lat ) mimo tego czy wygrywali czy też przygrywali. Często po takich meczach jak z Milanem kibice szukają winowajcy i przekrzykują się: tego wywalić... tego sprzedać a tego oddać za darmo jak najszybciej komu bądź. Nikogo za ten mecz nie obwiniałem, ani Ronaldo ani Vidićia ani Heinze nikogo bo walczyli lecz byli za bardzo zmęczeni by poradzić sobie ze świetnie dysponowanym Milanem. Przed półfinałem w Mediolanie czułem, że mogą nie podołać jednak wierzyłem w nich do samego końca. czułem to ponieważ w ubiegłą sobotę grali na wyjeździe z Evertonem i tam z 2-0 w drugiej połowie wyszli na 2-4 !! To kosztowało ich ogromnie dużo sił i bałem się właśnie o ich nie tyle formę piłkarską co kondycję i tzw. świeżość.
Wczoraj po wygranej z City czułem ze mistrzostwo Anglii zbliża się coraz większymi krokami jednak nie myślałem, ze nadejdzie tak szybko. Czekałem na dzisiejszy mecz Chelsea i ta straciła dziś punkty a tym samym – UNITED MISTRZEM ANGLII !! Po czterech latach mistrzostwo wraca do mojej best drużyny !! Piękne jest to uczucie... nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę. Wiem, że może to głupie i zapewne niektórzy z Was śmieją się ze mnie... że bardzo kibic... że wariat... że coś tam jeszcze, ale jakoś nie potrafię nie ukazywać swej radości. Naprawdę bardzo się cieszę, bo po niepowodzeniu w LM wręcz błagałem by wygrali Premiership i udało się !!   
Bravo Chłopaki ... Bravo Fergie...! Jestem z Was dumny !!


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#2 2007-05-06 20:23:07

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Czekałem 4 lata !!

ja Zibi wiem jak to jest Górnik-Legia , Włodarczyk strzela bramke na 1-0, potem kapitalne parady Fabiańskiego i LEGIA MISTRZEM POLSKI 2006!!! Po *pip* 4 latach wiec co to za uczucie


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#3 2007-05-15 09:51:15

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: Czekałem 4 lata !!

To ja tez na to poczekam troche zanim Juve wróci na szczyt ;P i znowu bedzie miało mistrzostwo

Offline

 

#4 2007-05-15 18:22:46

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Czekałem 4 lata !!

Chamiopne... Champione... UNITED MISTRZEM ANGLII !!

Po 4 latach czekania znów byłem świadkiem koronacji mej ukochanej drużyny ale warto było czekać na tą chwilę nawet dlugie 4 lata a Ty sie Tomciu doczekasz moze jeszcze nie od tego sezonu ale juz od kolejnego beda sie liczyć tak jak dawniej


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#5 2007-05-15 21:18:25

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: Czekałem 4 lata !!

tez mam taka nadzieje;) ze zostanie stara gwardia z buffonem na czele plus kilku nowych i swiezaków jakis  i dadza  radee:P

Offline

 

#6 2007-05-15 22:42:09

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Czekałem 4 lata !!

BaCa napisał:

tez mam taka nadzieje;) ze zostanie stara gwardia z buffonem na czele plus kilku nowych i swiezaków jakis  i dadza  radee:P

chyba jak sobie kupią Bo niezapominajcie za co Juve siedzi w II lidze


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#7 2007-05-16 09:08:19

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: Czekałem 4 lata !!

Przez pajaca Moggiego tam sa.....

Ostatnio edytowany przez BaCa (2007-05-16 09:08:51)

Offline

 

#8 2007-05-16 10:21:42

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Czekałem 4 lata !!

Z czym jak z czym ale z kasa na nowych zawodników to Juwentus problemów dużych mnieć nie będzie, bo to nie Palermo czy Messina czy jak to tam sie pisze tylko klub z tradycjami i sponsorami, ktorzy dają na tyle duża kase że jesli Deschamp potrzebowac bedzie jakiegoś zawodnika lub 3 nowych to ich kupi... a wracanie do tego za co Juwentus znalazł sie w 2 lidze jest wogle nie potrzebne bo już nigdy nie popełnia takiego błedu, zreszta po co to pisze... wystarczy popatrzeć na Milan... tez mozna sobie powiedzieć ze kupili 2 czy 1miejsce i co ?? ucieli im punkty i teraz pokazuja przez dojscie do finału LM ze jesli se chce to można wszysco co złe zostawić za soba i wrocić na tarczy - tak samo będzie z Juwentusem. Takie jest moje zdanie w tej sprawie.


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#9 2007-05-16 11:47:59

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Czekałem 4 lata !!

kupowali to mają za swoje i nic ich nie usprawiedliwia Z drugiej strony śmieszne to jest torche mając grajków typu Del Piero, Trezegut czy Buffon załatwiac mecze przy "zielonym stoliku"


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#10 2007-05-19 12:15:34

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Czekałem 4 lata !!

Nie mogłem się powstrzymać od tego by nie zamieścić choć jednego zdjęcia

http://img245.imageshack.us/img245/7241/united1vo5.jpg


Mam nadzieję, że po dzisiejszym finale FA CUP będe mógł również wpalić równie piękne zdjęcie jak to powyższe Długo czekałem na ten finał ( nie tak długo jak na mistrzostwo Diabełków ) ale w porównywalną ciekawością kto wygra ( bo być zbyt pewnym siebie to złe proroctwo )
Siadam wiec przed TV i w koszulce mego naj klubu krzycze na cały dom...

  UNITED !! UNITED !! UNITED !!

                                        Po meczu UNITED z Chelsea

OSTRZEGAM ZE W TYM POŚCIE POLECĄ OSTRE KOMENTARZE ODNOŚNIE finału FA CUP

Wszyscy Ci który uczuleni są na wulgaryzmy proszę nie czytajcie tego !!! Natomiast Ci który myślą że Zibi sie z równowagi nie da wyprowadzić to jak sie okzauje po tekscie na dole są w błędzie


Oglądałem oczywiście cały meczyk bo jakby to było - żebym miał w radiu oglądać to bym oglądał - aby głos był !! Cały mecz popaprana Chelsea nie grała nic, zero k**** ( za wyjątkiem Robbena, Cecha i Joe Cola ) reszta z tego pięknego w pizdu składu to sama pierdoła i szmaciarz. Zeby mieć takiego j***** farta to trzeba sie nazywać tylko Chelsea. K**** ta piłka nie chciała wpadać do bramki Cecha no niech to szlak palnie !! Tyle sytuacji Giggs, Rooney, Scholes w pizdu nic nie chciało wpaść a tu nagle pod koniec dogrywki... ni z gruchy, ni z pietruchy wpada w pole karne (ten, ktory nic tylko sku*** symulował cały mecz i padał co chwila jak by go piorun je**)i czarna mamba strzela jak sie okazuje zwyciezką bramkę - o skur**** Cały mecz sie tylko przewracał i czarował okur*** piłke by tylko nie wpadła do bramki Chelsea i wyczrował !!! Żem sie wkur**** i to ostro i wcele nie jest mi do śmiechu mimo, że ostatnie zdanie na to wskazuje !! Gdyby to strzelil Lampard, Terry czy kto kolwiek inny nawet ten KAlu Uczze czy nie ucze h** tak z tym tylko nie ten idiota z Kości Słoniowej. Nie dość ze wyjeb*** po nogach Vidićia to sam patafialec udaje ze go boli, zreszta trafia mnie gdy o nim myśle ale jeszcze jednoi zdanie kończące moją wypowiedz o Didierze a zarazem prośba do niego: K**** SPIER*** PIER**** CZARNA K**** WON JE**** Drogbo !!! WON powiedziałem !!!

Dziękuje oczywiście całemu United za grę do końca, za wszystkie akcje jakie sobie wypracowali i za to ile sił włożyli w ten mecz by puchar Anglii pojechał do Manchesteru !!!!

Sorry wszystkim za tego posta ale nie mogłem sie powstrzymać

Ostatnio edytowany przez zibi (2007-05-19 19:11:49)


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl