Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

#1 2007-04-14 08:41:55

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Wczorajsza impreza

Kochana klaso, czego was tak mało było...?


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#2 2007-04-14 11:07:38

Hubercik

Root Master

i tak mnie nie złapiecie
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 230
Punktów :   

Re: Wczorajsza impreza

ja czasu nie miałem..... i transportu też nie miałem


Fru - Sru

Offline

 

#3 2007-04-14 15:57:47

Rogalek

V.I.P

2753035
Call me!
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Wczorajsza impreza

bracie ja te ciuchy sruuu a tramwaj odjechał :


nigdzie nie jadę
Przekazać :Zibiemu Hubertowi i Czubowi

Offline

 

#4 2007-04-14 19:08:36

Jabol_Master

C.H.E.M.I.K

9199821
Skąd: wziąć kase na piwo?
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 94
Punktów :   

Re: Wczorajsza impreza

ooo BEKO! mając zaszczyt być na tej wytwornej imprezie powiem, że jest mi przykro z powodu, że nie mogłem w niej w pełni uczestniczyć czego bardzo żałuje ze względów oczywistych. Precz z polskim prawem! ooo BEKO!


Tralala mała zmiana.

Offline

 

#5 2007-04-14 22:17:16

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Wczorajsza impreza

Raport z ogniska „klasowego”  13.04.2007


Gdy wczoraj wstawałem rano i na pól przytomny wyjebałem nogą o biurko ( by je szlak hopną ) nic nie wskazywało na to, że tak efektownie jak dzień zacząłem... dzień ten skończę.
Pogoda piękna ( żeby nie powiedzieć że wyjebana ) sprzyjała temu by zrobić coś w rodzaju „Ogniska klasowego” Trzeba było tylko organizatora a raczej miejsce na takie wybryki jakie się szykowały ( co się działo w daleszej części raportu ). Wtedy poratował wszystkich Tomek, który udzielił kawałek ziemi na Ostrowcu i jak się okazało był to strzał w 10 !!
Gdy nadeszła odpowiednia godzina przyjechał po mnie Tomek C. i pojechali my. Zanim dojechaliśmy na miejsce akcji wstąpili my do Centrum ( kupić to i tamto ) i pojechali my tam gdzie trza. Jedziemy, jedziemy dzowni Baszek: „eeej *pip* Zibi gdzie wy sa do huja cała klasa prawie siedzi przyjazdzajcie i jak miniecie sklep skrecajcie w taka kamienna drużkę i my tam po was z Tomkiem idziem”. No dobra gadam już jedziem. Zajechali my za sklep patrzymy jest droga kamienna, wbilismy się na nia jakieś 30 metrow i mowie do Tomka C. „ta to *pip* nie tu... to szczery las się zaczyna - wycofujem „ Wycofali my i już jedziemy prosto dzowni Baszek: „no *pip* durniu już zes dobrze jechal to po szlak zes wycofal” – ja wiele nie myslal i mowie do Tomka C. „ naaaaazat” !!!
Jak się okzało trza było jechać w ten las. Wzieliśmy Tomka i Baszka i jedziem na ognisko. Zaparkowali tuż przy polu gdzie posiany jest owies i wysiadamy z samochoda. Pierwsze com zrobił po wyjściu z auta to ryknąłem na cały ryj: „ ooooooo Beko” ( śmiech ja skurwisyn ) Przeszliśmy przez całe to pole obsiane owsem i doszli do ogniska iii wtedy się zaczeło. Na miejscu był już Pietraś, Maciek z Ewką ( która pozdrawiam ) i Szczurek. Okazało się ze BAszek zrobił mnie w przysłowiowego "huja" mowiąc ze jest już cała klasa ale wybaczyłem.
No i co no i się zaczeło to co było nie uniknione gdy się już tam znalazłem – szajba jak szlak.
Grzali my brona za bronem bez większych przerw ( chyba ze na kielicha ) a wiadomo – pijesz brona to lejesz dalej niż widzisz Chodziliśmy do wujka na powietrzu i podczas lania patrzyliśmy w gwiazdy a raz z tego wszystkiego aż mi z kieszeni bronek wypadł ( *pip* mać ). Nadszedł moment krytyczny – przepojka się skonczyła i musiał ktoś skoczyć kupić jakiegoś napoja do sklepu. Kto poszedł ?? Tak tak dobrze myślicie – Szczura my wysłali A my siedzieli i pili i zwyczajna jedli ( zajebista była ) i każdemu musiałem świecić lampka z telefona żeby zobaczył czy już zwyczajka do spożycia się nadaje i po pewnym czasie stwierdziłem, że nie trzeba włączać lampki by ocenić czy jest dobra Wystarczy po prostu czekać aż jebnie do ognia – wtedy jest 100% zdatna do jedzenia. Czas płyną a my brona z Baszkiem ciągneli raz po raz i dzowni Kicio, że przyjedzie. Przyjechał z Magda  ( pozdro dla niej ) ale co jak nic nie dawał ognia ( czyli nie pił ) mimo moich i Baszka usilnych starań by jednak strzelił bombowca. Nie dał się namówić dziczek jeden ale w za to poszedł ze mną i Baszkiem wysikać się do wujka. Jak wróciliśmy to się zaczęła faza przez duże Z. Tak dawaliśmy z Tomkiem ( organizatorem ) ze niech to ślak palnie. Jak nie zaczniemy nawijać o nauczycielach: „aaaa co ten Marcinek tam tak w koncie siedzi... by rozliczył jakie zadanieee to by mu jakie 2 dopisał i niech kończy tą szkołeee” ( wiadomo kto to mówi ) Smiech okrutny... a jak jeszcze zaczeliśmy walić hasłami typu: „czy maasz mamę”, „czy byłeś w Ameryce” albo „czy masz w domu telewizor” to już wszyscy lali po nogach Do grupy doszedł Jabolek ( kurcza palica też nic nie pil by go ślak ) z Agnieszką ( pozdrowienia i dla niej ) no i ładnie przeskoczył przez ognisko ( a miałem nadzieję ze się wjebie do środka – żartuje oczywiście ) Stojąc z bronkiem w łapie stwierdziałem, ze musze się ogolić bo zarosłem już jak dziki agrest na wiosne No i my tak pili tak jedli i wariowali i miał walić kielona Szczur i mówi: „ niee danke szyn „ a ja do niego: „ty mi tu nie pierdol bo ja troche rozumie i pij „ - wypił !!!! Chwileczke po tym pożegnaliśmy się z Kiciusiem i poszliśmy z Baszkiem we dwóch lać ( szlak wie który to już raz ) i słuchamy już bije muzyczka w Fordzie u Kicia i jak nie rykniemy na raz „ daj mu” – o ja cie nie pierdole Za jakieś 20 minut poszli i Jabolek z Maćkiem wiec zakończyła się impreza. Tomek C. wjebał mnie Tomka, Baszka i Szczura do auta i pojechali my. Na zakończenie zaśpiewałem z Baszkiem Kaline i Alibabe ( tylko cos mi się słowa nie zrymowały nie wiem czemu ) i pojechali my do doma.

Tym których nie było powiem tyle – tak się nie uczcie !!


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#6 2007-04-14 23:20:12

Rogalek

V.I.P

2753035
Call me!
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Wczorajsza impreza

tak wałśnie było !! niech żąłują te co ich nie było ;] 

bo jak ja wcześniej już mówiłem : na ostrowcu o to chodzi
                                                 ogień grzeje warka chłodzi



zapraszam na kolejną edycje  ogniska na ostrowcu


nigdzie nie jadę
Przekazać :Zibiemu Hubertowi i Czubowi

Offline

 

#7 2007-04-15 19:50:13

Wiolka

Super Moderator

2784753
Skąd: może być Łukawiec?!:)
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 232
Punktów :   

Re: Wczorajsza impreza

Kurdę.. a mnie nie było! To wszytsko przez moją mame- wieć do niej proszę kierować zażalenia! hehe


Sru - Fru

Offline

 

#8 2007-04-15 20:02:01

boss21

Super Moderator

6618896
Skąd: z ostatniej ławki
Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 187
Punktów :   

Re: Wczorajsza impreza

I przypomne że sponsorem był producent pralek

BEECOOOO

http://www.rtvagd.sklep.pl/pi/62/7531.jpg


Prawdziwy kur.. BULGOT

Offline

 

#9 2007-04-15 20:29:01

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Wczorajsza impreza

OOO beKOOOO


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#10 2007-04-15 21:59:42

Rogalek

V.I.P

2753035
Call me!
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Wczorajsza impreza

a co ten Łukaszek tak krzyczy jakie on tam oceny ma, dawać go do tablicy zadanie rozmacha zaraz mu jakieś dobre dopiszemy niech kończy tą szkołe : D: D


nigdzie nie jadę
Przekazać :Zibiemu Hubertowi i Czubowi

Offline

 

#11 2007-04-16 21:11:41

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Wczorajsza impreza

Ta *pip* gdzie dobre ja zawsze o 2 marze o 3 nawet nie myśle a 4 nawet mi sie nie śnilo pomijając to ze 5 nie mam w swojej skali ocen na metematyce


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl