Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

#1 2007-04-25 19:56:19

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Nowy Jork = Nowe Sioło

Na sajm przód napisze z kąd ta jakrze amerykańska wersja Nowego Sioła. Mianowicie pewnego dnia gdy nie wiem na jaką bide dułem przez Chtylub, do głowy przyszłedłmi pomyśł nie banalny jak wszystkie Chciałem nazwy okolicznych wsi zamienić ( lekki tuning ) na brzmiące bardziej amerykańsko i tak Chotylub zamnieniłem na Holiłód a Nowe Sioło na Nowy Jork i jeszcze chyba Kowalówke na Koniowałówke... a nie sory to nie dział "wyrazy bliskoznaczne"
Do rzeczy.
Nowy Jork zaczyna sie z tej strony od ktorej do niego wjedziecie wiec traficie bez problemów     I to jest tak. Jest tutal wszytko czego chcecie. Zaczynajac na rowie, ktory jest po obu stronach drogi... kończąc na rowerze do siana, ktory stoi u sąsiada za stodoła Sklepa mamy, kościół też jest no i 2 bosika jedno należace do szkoly podstawowej a drugie należace do mnie - serio gadam !! Na moje kazdeego dnia na wakacjach sciaga srednio 10 osob a na szkolnym jest 2 ale ludzi trzeba umieć zachęcić odpowiednio i np. kto przyjdzie do mnie nie musi iść na boisko szkolne Z ciekawszych rzeczy to powiem jeszcze, ze nudzić sietutaj nie mozna bo jak sie nudzic skoro ma sie Zibiego w metropolii
Czytając poprzednie wypowiedz poruszany był wątek stanu naszych dróg i w Nowym Jorku wyglada to tak. Wszystkie dziury ktore byly dotychczas i trzeba było je omijac zostały załatene z tym ze miejsca te teraz rowniez trzeba omijać bo miejscami to jest tak "nawalone tej smoły" ze z daleka wyglada to jakbym kret na asfalcie narył ale to szczgół

Serdecznie zapraszam wszystkich i informuje, ze kto przyjedzie tutaj raz... wracać będzie chciał stale !!! Zdrowia !!


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#2 2007-04-25 20:08:06

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: Nowy Jork = Nowe Sioło

Napewno wpadne, wypaśny tekscik ale nie ma to jak słynne drogi na Załuzu musicie kiedys to zobaczyc

Offline

 

#3 2007-04-25 20:38:39

Wiolka

Super Moderator

2784753
Skąd: może być Łukawiec?!:)
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 232
Punktów :   

Re: Nowy Jork = Nowe Sioło

No tak tam napewno nie da się nudzić Łukasz:D fajnie się to czyta...zresztą jak wszystko co napisane przez Cibie Zibi:)


Sru - Fru

Offline

 

#4 2007-04-25 22:35:42

Rogalek

V.I.P

2753035
Call me!
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Nowy Jork = Nowe Sioło

Mówisz że drogi jak w szwajcarii.............. ser


nigdzie nie jadę
Przekazać :Zibiemu Hubertowi i Czubowi

Offline

 

#5 2007-04-26 21:42:36

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Re: Nowy Jork = Nowe Sioło

Ajjj tam gadasz Wiolu - normalnie naspiane standardowo tak po... zibowemu

A co do Tomcia to jeszcze tydzien temu był "ser szwajcarki" takie doły były... a teraz są "stepy akermańskie " takie kempy smoły


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#6 2007-04-26 21:58:07

koza

V.I.P

1596589
Skąd: W domu mieszkam :) Wy nie?
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 72
Punktów :   

Re: Nowy Jork = Nowe Sioło

a u mnie to teraz taka droga ze zal sie spieszyc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl