Ogłoszenie

REAKTYWACJA FORUM :)

#1 2007-06-01 12:20:40

zibi

Super Boss

Skąd: z oOkolicy
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 237

Kartka z kalendarza :D

Był to 1 czerwiec... dzień słoneczny ubiegłego roku gdy przyjechawszy do szkoły usiadł Zibi na ławce czakając niecierpliwie na pierwszą lekcję,którą okazał sie być angielski. Siedział na tej ławce siedział czekając na jakiegoś kompana by towarzyszył mu w wypadzie do wujka aaaa tu nagle jak jeleń z lasu lub antylopa z porzeczek wyskoczył nasz kochany Kicio w koszulce ni do jelenia ni do antylopy podobnej tylko raczej do zebry bo w takie fajowe paseczki. Jużżż zibi szykował dla niego życznia jeszcze przed przyjsciem Kicia juz był plan obmyslony. Gdy tylko Kicio podszedł bliżej zibi uscisną swego kulege i wypowiedzial piękne 2 słowa ( nie kocham nie tak jak mysli wiekrzosc ) lecz : "wszystkiego najlepszejszego" a Kicio nie wiedząc co sie dzieje bo nie miał zadania ( tak jak zibi i wielu innych ) spytał: aaaaa a cooo to zibi co to za okazjaa aaale posuncie sie bo ja TU bede siadal no piękna chwila Za jakiś czas przyszdł i Adaś i każdego obdarował lizaczkiem - pamietam zamieniłem sie z Krućkenzem bo moj lizak sie patyczka nie trzymal a jego owszem no i poszlismy do wspomnianego juz wujka... lecz czy grupa o jakrze ujmującej nazwie bossów poszla wtedy na angieslki?? Zagadka ta zostanie rozwikłana w najblizszej "Sprawie dla reportera" lub programie "ktokolwiek widział....ktokolwiek wie"     WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEJSZEGO !!!


Info dla Tomka - a właśnie że jedziesz z nami !!

Manchester United - Champions of the Premier League 2006/07 !!!

Offline

 

#2 2007-06-01 14:35:52

Wiolka

Super Moderator

2784753
Skąd: może być Łukawiec?!:)
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kartka z kalendarza :D

I ja życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta cudownego:D


Sru - Fru

Offline

 

#3 2007-06-01 14:47:39

tygrys666

V.I.P

6226277
Skąd: ciemna strefa mocy
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 93
Punktów :   -1 

Re: Kartka z kalendarza :D

ja tez zycze wszystkim dzieciom wszyskiego naj i sobie tez i pani psor tez i cioci tez i hubercikowi ktory jest daleko i naprawde wszystkim tym ktorych znam i to chyba bylo by tyle


ja sam ciekaw...???

Offline

 

#4 2007-06-02 10:01:36

BaCa

Rang Moderator

3629673
Zarejestrowany: 2007-02-13
Posty: 152
Punktów :   

Re: Kartka z kalendarza :D

Ja tez dołaczam sie do tych zyczen ;P wSzysTkieGo Naj Naj !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl